Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 09.03.2020, 17:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
OK. Rozumiem.
W moim przekonaniu Vukan jest teraz znacznie lepszy i bardziej zaangażowany w odbiór niż to było na początku
Bo jest. Dużo gra w obronie i ma sporo odbiorów, albo jest jednym z doskakujących. Tak strzeliliśmy pierwszego gola WP kiedy z pomocą Żukowa wyłuskał piłkę Furmanowi. Kilka razy ratował nam cztery litery pod naszym polem karnym, np. nabijając Jóźwiaka (?).

Myślę że sporo z tych strat było w polu karnym Lecha i w okolicach, kiedy udawało im się przerwać akcję.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując