FraMat napisał(a):

OK. Rozumiem.
W moim przekonaniu Vukan jest teraz znacznie lepszy i bardziej zaangażowany w odbiór niż to było na początku
|
Bo jest. Dużo gra w obronie i ma sporo odbiorów, albo jest jednym z doskakujących. Tak strzeliliśmy pierwszego gola WP kiedy z pomocą Żukowa wyłuskał piłkę Furmanowi. Kilka razy ratował nam cztery litery pod naszym polem karnym, np. nabijając Jóźwiaka (?).
Myślę że sporo z tych strat było w polu karnym Lecha i w okolicach, kiedy udawało im się przerwać akcję.