Jaroo1 napisał(a):

Nie prawda że nie było potępienia dla złodziei... jak sie misiek rozjebal to wtedy byla przyspiewka ze "najpierw klub swoj okradales..."
Bylo? Było ��
|
Tylko okradanie własnego klubu zaczęło być problemem dopiero jak chłop zaczął sypać.
Natura nie znosi pustki teraz rybki próbują swoich sił (niedokońca)młodzi będą próbowali pokazać, że są potrzebni, że bez chuliganki i handlowania narkotykami nie będzie się dało wejść na stadion. Więc ta szmata będzie tam wisieć regularnie. Gra idzie o spore pieniądze i wpływy, studenciaki dalej potrzebują magicznych proszków, a i rynek dochody. Ludzi łatwiej werbować i imię walki o klub itp. itd.
A to, że ludzie są na tyle głupi, że wystarczy, że morderca i dier narkotyków pomacha im flagą klubową przed nosem i poopowiada jak to umrze dla Wisły to już wynoszą go na ołtarze to już inna sprawa.
TS będzie robił wszystko do końca, aby sprawę utrudnić i przeszkadzać do samego końca Trio.
Ale tłumaczenie tego ma taki sam sens jak wcześniej tłumaczenie ludziom że miss piggy i skwk to fasada groźnych gangsterów.