Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23185
Stary 09.03.2020, 16:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale zanim zaczął ich sypać to było PDW
Wygląda na to, że Misiek jako jedyny okradał, reszta czysta jak łza...

Słysząc z trybun (sam siedzę na E) jak na C pewnie ze 2-3 tys. ludzi jak banda młotków powtarza "najpierw klub swój okradałeś (...)" to straciłem nadzieję... Rozumiem, że kilka setek jeleni się może znaleźć, ale żeby cały sektor? Czy tam naprawdę nie było ludzi, którzy się zorientowali, że ktoś ich usiłuje ru***ć w d*** bez wazeliny?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując