wolfy napisał(a):

Ale zanim zaczął ich sypać to było PDW
|
Wygląda na to, że Misiek jako jedyny okradał, reszta czysta jak łza...
Słysząc z trybun (sam siedzę na E) jak na C pewnie ze 2-3 tys. ludzi jak banda młotków powtarza "najpierw klub swój okradałeś (...)" to straciłem nadzieję... Rozumiem, że kilka setek jeleni się może znaleźć, ale żeby cały sektor? Czy tam naprawdę nie było ludzi, którzy się zorientowali, że ktoś ich usiłuje ru***ć w d*** bez wazeliny?