Karherop napisał(a):

|
Vukan mial w tym meczu 17 strat. Sporo, dobrze że daleko od naszej bramki. Ciekawe kiedy w końcu Chuca dostanie szansę bo końcówkę jesieni miał bardzo dobra i wydawało się że zaczyna odpalać...natomiast zamiast być pierwszym do zmiany za Vukana, to jest ostatnim...
|
Też liczyłem na niego, ale też trzeba przyznać, że chyba z połowa zmian była wymuszona kontuzjami, a inne wynikały z taktyki na wzmocnienie obrony.
W ogóle tak się złożyło, że częściej na razie wchodzą zawodnicy z obrony niż pomocy.
Poza tym Vukan biega najwięcej z naszych, nie widać po nim wielkiego zmęczenia, więc łata się inne pozycje.
A Chuca to jednak środek, a nie skrzydło, wiec ciężko mu się przebić na razie, ale pewnie niedługo dostanie szansę.