|
Vukan mial w tym meczu 17 strat. Sporo, dobrze że daleko od naszej bramki. Ciekawe kiedy w końcu Chuca dostanie szansę bo końcówkę jesieni miał bardzo dobra i wydawało się że zaczyna odpalać...natomiast zamiast być pierwszym do zmiany za Vukana, to jest ostatnim...
|