Marcinnno napisał(a):

|
Każdy punkt cenny. Z innej beczki. Co z Damianem Pawłowskim? Nie łapie się do kadry od kilku spotkań?
|
Składał życzenia na dzień kobiet więc raczej żyje i ma się dobrze.
Krótki komentarz do meczu: cenny remis, z bardzo mocnym Lechem który pewnie za tydzień puknie Legię. Ten punkt trzeba bardzo szanować. Solidne spotkanie każdego z naszych graczy. Wejście Buksy było dość marne. Ma on jeszcze przed sobą bardzo dużo pracy.
Miejmy nadzieję że Brożek będzie już gotowy na Piast. Z nim i Kuba powinno udać się wywieźć punkty z Gliwic. Tym bardziej że Piast będzie po PP w Gdansku.