pepe72 napisał(a):

No tak to z rozpędu

Oczywiście nie grał.
Trzeba myśleć o przedłużeniu Zukova koniecznie!!! Od takich walczaków i to jeszcze bardzo dobrych technicznie powinno się rozpoczynać budowę drużyny. Na przyszłość.
Szkoda, że Kuveljic dostaje obecnie tak mało minut. Brozio wypowiadał się o nim w superlatywach, może coś jest na rzeczy.
Co się stało z Makiem. Parę miesięcy temu ładnie ciągnął grę skrzydłem, dzisiaj słabiutko.
Gra Wojtkowskiego podoba mi się coraz bardziej. Co prawda sporo strat, ale obecnie jest to jeden z motorów napędowych tej drużyny.