Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23181
Stary 08.03.2020, 23:23
wisniaTSW666 napisał(a):Wyświetl post
może teraz troche Sharksi podupadli na mocy ale czy jakoś bardzo to już nie wiem
Na pewno podupadli ale z pewnością nie na trybunach. Na trybunach WSH ma pełne poparcie a grupki co bardziej przegranych życiowo małolatów tylko czekają, żeby być nowym narybkiem.

Na trybunach nigdy nie było żadnego słowa potępienia dla złodziei, którzy okradali własny klub. Trybuny nigdy złego słowa o nich nie powiedzą - i to jest w sumie największa porażka Wisły. Można kocopoły z gniazda dla Błaszcza pierd***ić na jego urodziny ale tak naprawdę to on się tam liczy mniej niż zeszłoroczny śnieg.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując