wisniaTSW666 napisał(a):

może teraz troche Sharksi podupadli na mocy ale czy jakoś bardzo to już nie wiem
|
Na pewno podupadli ale z pewnością nie na trybunach. Na trybunach WSH ma pełne poparcie a grupki co bardziej przegranych życiowo małolatów tylko czekają, żeby być nowym narybkiem.
Na trybunach nigdy nie było żadnego słowa potępienia dla złodziei, którzy okradali własny klub. Trybuny nigdy złego słowa o nich nie powiedzą - i to jest w sumie największa porażka Wisły. Można kocopoły z gniazda dla Błaszcza pierd***ić na jego urodziny ale tak naprawdę to on się tam liczy mniej niż zeszłoroczny śnieg.