Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
wisniaTSW666
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: UK
Offline
#
23180
08.03.2020, 22:56
Cycu
napisał(a):
No raczej są, jak flaga dalej wisi na stadionie na górze sektora C3
Wczoraj w superwizjerze padły słowa ze to hydra jedni odejdą przyjdą kolejni chociaż to i ja sam wiedzialem jedyne co to może teraz troche Sharksi podupadli na mocy ale czy jakoś bardzo to już nie wiem
wisniaTSW666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisniaTSW666
Znajdź inne posty napisane przez wisniaTSW666