Wyświetl pojedynczy post
wisniaTSW666
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23180
Stary 08.03.2020, 22:56
Cycu napisał(a):Wyświetl post
No raczej są, jak flaga dalej wisi na stadionie na górze sektora C3

Wczoraj w superwizjerze padły słowa ze to hydra jedni odejdą przyjdą kolejni chociaż to i ja sam wiedzialem jedyne co to może teraz troche Sharksi podupadli na mocy ale czy jakoś bardzo to już nie wiem
Odpowiedz cytując