|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#2

08.03.2020, 21:39
|
leszekpw napisał(a): 
Buchalik- poprawnie, choć wybić oraz wyjść do dośrodkowan to on się już chyba nie nauczy
Klemenz- b. dobrze, Niepsuj, Janicki poprawnie, Sadlok słabo mimo niezamoerzonej asysty
...
|
Niepsuj, powiadasz ...
|
|