Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 08.03.2020, 21:34
Buchalik- poprawnie, choć wybić oraz wyjść do dośrodkowan to on się już chyba nie nauczy

Klemenz- b. dobrze, Niepsuj, Janicki poprawnie, Sadlok słabo mimo niezamoerzonej asysty

Basha, Savicevic poprawnie
Wojtkowski-b.dobrze- szarpal i ciągnął grę do przodu niesamowicie mimo strat
Zukov- bardzo dobrze, chyba jedyny z chłodna głową u nas który umie zrobić użytek z techniki w sytuacji zagrozenia

Mak-najsłabszy, niewidoczny
Tupta-rowniez słabo

Burliga- dobra zmiana, widać doświadczenie.
Buksa- slabiutko, niewidoczny
Kuveljic- bez oceny, nic nie wniósł ale nic nie zepsul
Odpowiedz cytując