|
Buchalik- poprawnie, choć wybić oraz wyjść do dośrodkowan to on się już chyba nie nauczy
Klemenz- b. dobrze, Niepsuj, Janicki poprawnie, Sadlok słabo mimo niezamoerzonej asysty
Basha, Savicevic poprawnie
Wojtkowski-b.dobrze- szarpal i ciągnął grę do przodu niesamowicie mimo strat
Zukov- bardzo dobrze, chyba jedyny z chłodna głową u nas który umie zrobić użytek z techniki w sytuacji zagrozenia
Mak-najsłabszy, niewidoczny
Tupta-rowniez słabo
Burliga- dobra zmiana, widać doświadczenie.
Buksa- slabiutko, niewidoczny
Kuveljic- bez oceny, nic nie wniósł ale nic nie zepsul
|