Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
przeciez TS jest wlascicielem i jak nie zechce to nie odda
|
Przecież trio pożyczyło Wiśle pieniądze, niezwrócone.
Cytat:
|
W styczniu 2019 roku Błaszczykowski, Jażdżyński i Królewski udzielili tonącej w długach i zawieszonej na grę w ekstraklasie Wiśle SA pożyczki w wysokości 4 milionów złotych. W zamian przejęli od Towarzystwa Sportowego Wisła prawo do kierowania piłkarską spółką. W umowie pożyczkowej zawarto postanowienie, że TS Wisła ma rok na spłatę długu, a jeśli tego nie zrobi przed 31 grudnia 2019, wówczas akcje piłkarskiej Wisły może przejąć trio pożyczkodawców
|
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...sa,996954.html