wolfy napisał(a):

|
ŁKS nie spisywałbym na straty, ale bez względu na wszystko wycisnęliśmy maks z meczu z Lechem. Bałem się że będzie w czapę, bo Lech jest teraz najlepszą obok Legii drużyną, a po nim nie ma długo nic. Pogoń, Cracovia czy Śląsk to kilka poziomów niżej w kulturze gry.
|
Tez mi sie wydaje ze robi sie straszna luka,bo na dzis nawet nie ma kto tej Legii gonić.Niby Kuchenki cos tam grają,ale nie przekonali mnie na dzis zeby walczyc z L o mistrza.
Dzis pierwsza połowa nasza,druga Amiki,remis sprawiedliwy.Szkoda tej setki Wojtkowskiego.No i bez Kuby jakos dalismy rade, wiadomo jak Kuba działa na zespół.
U nas Zukow jest na dzis bezcenny,ale reszta tez widac ze ten mecz poprpstu sobie wywalczyli,Klemenz na prawej super.
Generalnie uciekamy dołowi,i mamy ciagle szanse na grupe Mistrzowska,wiec i tak jest dobrze.