Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 08.03.2020, 18:11
Nie wiem co z Tupta, ale wygląda na to że zostaliśmy bez napastnika.. Buksa to na razie pół napastnika. Szkoda Turgemana jak cholera...

Co właściwie z Kuba?
Odpowiedz cytując