Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 08.03.2020, 18:06
Jak na to, że nie było Kuby to wynik jest OK.


Z Kubą można by było pokusić się o coś więcej, a tak to ten punkcik trzeba szanować, bo Lech miał więcej z gry niż my.
Odpowiedz cytując