goodbay napisał(a):

|
duzo niedokładnosci szczegolnie Bashy czy Vukana, ale ogolnie remis to bardzo dobry wynik, zwłaszcza ze przewaga nad swinią zwrosła do 6 pkt, jest dobrze oby tak dalej
|
Z przebiegu meczu to Lech stracił 2 punkty, zwłaszcza biorąc pod uwagę kontuzje. Co jest z tymi kontuzjami?
Wszyscy zagrali najlepiej jak umieli, ale szczególnie zaskoczył mnie Wójtkowski. Mecz z Cracovią to nie był przypadek, dzisiaj to był nasz moto napędowy.
Żukow to jest gracz z innej ligi i to widać momentami bardzo jak na dłoni. W pojedynkach z nim młodzi Lechici mieli przedsmak prawdziwej piłki do której aspirują.