Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 08.03.2020, 09:17
Biorąc pod uwagę, że jutro prawdopodobnie Korona wygra z ŁKS, to ten brak napinki na wynik trochę dziwaczny mi się wydaje. ;p

Zwycięstwo byłoby zajebiste, ale ewentualny punkcik też uszanuję.
Ostatnio edytowane przez masada : 08.03.2020 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując