|
Biorąc pod uwagę, że jutro prawdopodobnie Korona wygra z ŁKS, to ten brak napinki na wynik trochę dziwaczny mi się wydaje. ;p
Zwycięstwo byłoby zajebiste, ale ewentualny punkcik też uszanuję.
Ostatnio edytowane przez masada : 08.03.2020 o godz. 09:20.
|