Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 08.03.2020, 08:55
A ja wam powiem, ze widzac wyniki w tej kolejce, czyli wygrane Jagi, Plocka czy Gornika, oraz wielce prawdopodobny wpie*dol Pogoni z Rakowem i w dodatku, zeby za malo nie bylo, nasz terminarz, kompletnie zeszlo ze mnie cisnienie przed tym meczem.

Za tydzien Plock gra z Korona, Gornik z LKSem, a Jaga z beznadziejnymi parchami. Rakow poza dzisiejszym meczem ma jeszcze u siebie LKS i Zaglebie... Liga idzie na rekordowa ilosc punktow by dostac sie do gornej 8. Z tego co widze nawet jesli wygramy wszystko do konca to moze braknac. A to, ze wygramy kolejnych 5 meczow przy takim terminarzu, to juz wyzszy poziom hurraoptymizmu.

Spasc juz raczej nie spadniemy (no badzmy powazni, nie ma z kim juz tego przegrac, malo kto mogl przypuszczac ze w tym sezonie znajda sie az 3 az tak beznadziejne kluby) takze jedyne co, to mozna jeszcze sprobowac powalczyc o 4 mecze u siebie, ale paradoksalnie nie mozna za bardzo przesadzic z marszem w gore tabeli.

Optymalne jest miejsce 11 bo wtedy mamy 4 mecze u siebie i to z druzynami 16, 14, 12 i 13 takze najbardziej newralgiczne i kluczowy z 14 na wlasnym stadionie. Takze jade sobie spokojnie na ten mecz, ale bez wiekszej napinki na wynik.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 08.03.2020 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując