Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.03.2020, 00:47
Lonia napisał(a):
Ja tylko przypomnę,że amikorz nam w ostatnich latach wybitnie nie "leży".Nie licząc Stolarczykowego 5:2 to nie wygraliśmy z nimi żadnego pozostałego meczu w ostatnich 5 latach.

W przeciągu 5 lat to jeszcze w rundzie jesiennej sezonu 15/16 wygraliśmy u siebie 2:0. (01.08.2015 r.)
Odpowiedz cytując