|
moim zdaniem : kazdy wynik jest mozliwy - Amika niezle gra ofensywnie- jej problem ze raczej u siebie niz na wyjezdzie - duzym ich plusem jest gra ofensywna - ale duzym minusem gra obrony i bramkarza ....u Nas jest podobnie ...ten mecz moze skonczyc sie kazdym wynikiem ...chodza sluchy ze Kuba moze nie zagrac ....to duzy cios ....i prosze o Olka od 1 minuty
|