|
Lech w gazie tylko czesciowo, u siebie super ale wyjazdy juz maja słabe, lezy u nich koncentracja, jezeli opanujemy srodek pola to powinno załatwic sprawe. U nas tez musi byc koncentracja bo inaczej moga nas skarcic a jak pokazywały 2 polowy z Jagiellonia czy pasami maja bardzo duzo szans na strzelenie.
|