Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.03.2020, 13:11
Lech w gazie, ale my tez naprawde dobrze i madrze gramy, Skowronek dobiera dobra taktyke i jak widac jeszcze go nie rozgryzli w Ekstraklasie

Jak nie popelnimy glupiego bledu to jestem dobrej mysli

Na menelach rewanz wziety, teraz pora na Lecha i Legie, licze ze pilkarze maja to w glowach dodatkowo
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując