|
Lech w gazie, ale my tez naprawde dobrze i madrze gramy, Skowronek dobiera dobra taktyke i jak widac jeszcze go nie rozgryzli w Ekstraklasie
Jak nie popelnimy glupiego bledu to jestem dobrej mysli
Na menelach rewanz wziety, teraz pora na Lecha i Legie, licze ze pilkarze maja to w glowach dodatkowo
|