|
Burliga od początku, koło 60 min wchodzi Hebert i korekta jak z craxa. Tak to widzę.
Ew. Ustawienie z 3 srodkowymi od poczatku Hebert Klemenz i Janicki i roszady w zależności od przebiegu spotkania.
Innych opcji nie widzę.
Roszady z Hołownia, Sadlokiem czy Zukovem rozwalają inne dobrze pracujące strefy boiska.
Kluczem do wygrania będzie stabilna obrona i dobra formą Bashy i Zukova. Wygrywając walkę w środku wygrany cały mecz. Lech na zdolnych młodych ale wciąż z niestabilna forma.
|