Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.03.2020, 22:09
Ja tylko przypomnę,że amikorz nam w ostatnich latach wybitnie nie "leży".Nie licząc Stolarczykowego 5:2 to nie wygraliśmy z nimi żadnego pozostałego meczu w ostatnich 5 latach.
Serce mówi 3pkt a rozum ,że z 1pkt trzeba się cieszyć.
Odpowiedz cytując