Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, 08-03-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
Od: 08.2018
Offline
#
22
06.03.2020, 22:09
Ja tylko przypomnę,że amikorz nam w ostatnich latach wybitnie nie "leży".Nie licząc Stolarczykowego 5:2 to nie wygraliśmy z nimi żadnego pozostałego meczu w ostatnich 5 latach.
Serce mówi 3pkt a rozum ,że z 1pkt trzeba się cieszyć.
Lonia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lonia
Znajdź inne posty napisane przez Lonia