Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.03.2020, 20:24
Nie ma co sie napalać bo z reguły wtedy wtapiamy.Z Płockiem miało byc łatwo i przyjemnie a wyszło srednio.
A Derby ,odwrotnie.Wychodzi na to ze im mniej spin,i < my musimy > to tym lepiej.Niech graja swoje ,kibice dopingują a reszta sama przyjdzie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując