Temat
:
[XXVI kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, 08-03-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
19
06.03.2020, 18:26
Czuje że złapalismy ostry gaz i rozjedzemy Lecha paroma bramkami przy dopingu 25 tysięcy ludu. Oby to nie było złudne przeczucie. W każdym razie wszyscy na Reymonta
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988