Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 06.03.2020, 17:13
Bardziej obawiałem sie derbow niz obawiam sie meczu z Lechem. Oni graja bardzo dobrze u siebie, na wyjazdach juz tak dobrzy nie sa, z Jaga 1 polowa słaba, to samo z pasami, w drugiej mieli i tu i tu okazje ale zdało sie to tylko na 1 punkt w tych dwoch meczach. Fajnie jak wroci Burliga bo to daje wieksze mozliwosci po wypadnieciu Niepsuja. Nie jest przeciez powiedziane, ze Bury od razu wskoczy do pierwszego skladu. Jezeli tak sie nie stanie to na PO powinien powedrowac Klemenz a w srodku zagrac para Janicki-Hebert
Odpowiedz cytując