Heero napisał(a):

|
Wystawienie Lukasa na szybkiego i zwrotnego Jóźwiaka to samobójstwo, które skończy się masą rzutów wolnych w bocznym sektorze, a w skrajnej sytuacji kartkami.
|
Trzeba będzi mu pomagać ( podwajać) Może zagramy na trzech defensywnych pomocników?