Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23147
Stary 06.03.2020, 13:50
master17 napisał(a):Wyświetl post
Pozostałości mają większe problemy i to nie jest tak, że oni za wszelką cenę chcą aby SA była w TS. Im zależy aby cała Wisła bez podziałów na SA i TS przetrwała. Od zatrzymań na prawdę wiele się zmieniło i to widać, ale i tak zaraz ktoś wyskoczy, że wisiała flaga ...
Tak, nasi wspaniali chuligani z Sharksów, chluba kibiców klubu chcą żeby Wisła przetrwała bez względu na podziały. Wzruszyłem się.
Zaraz ktoś wyskoczy że wisiała jaka flaga? Ta z PDW dla Miśka, czy ta że jednak nie, bo się wypruł? Bo się pogubiłem.

Liczenie że C będzie naciskało na TS to naiwność, oczywiście. Z kim nasi wspaniali Sharksi by potem biznesy robili?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.03.2020 o godz. 13:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując