|
Lech w ogromnym gazie. Świetnie ogląda się ich zawody. Jadnak w starciu z Wisłą moim zdaniem będą na straconej pozycji.
Drużyna z Poznania potrzebuje dużo swobody w środku pola, jeśli jej nie ma zaczynaja pojawiać się problemy i straty. Górnik momentami ślicznie obnażał ich słabości. Jeśli w środku zagrają agresywnie Basha, Zukow - to nie widzę większych szans dla Lecha. No chyba ze kontrataki.
|