Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.03.2020, 13:42
Lech w ogromnym gazie. Świetnie ogląda się ich zawody. Jadnak w starciu z Wisłą moim zdaniem będą na straconej pozycji.

Drużyna z Poznania potrzebuje dużo swobody w środku pola, jeśli jej nie ma zaczynaja pojawiać się problemy i straty. Górnik momentami ślicznie obnażał ich słabości. Jeśli w środku zagrają agresywnie Basha, Zukow - to nie widzę większych szans dla Lecha. No chyba ze kontrataki.
Odpowiedz cytując