Lvcas napisał(a):

Ale oni nie prowadzą negocjacji z tego co twierdzi druga stona.
Nie ma co na to liczyć. Kibice z C się nie wychyla, bo boją się pozostałości po pewnej grupie, która w dalszym ciągu działa, dalej ma wpływy w TS i ma interes, żeby utrzymać to w takim stanie jakim jest.
|
Pozostałości mają większe problemy i to nie jest tak, że oni za wszelką cenę chcą aby SA była w TS. Im zależy aby cała Wisła bez podziałów na SA i TS przetrwała. Od zatrzymań na prawdę wiele się zmieniło i to widać, ale i tak zaraz ktoś wyskoczy, że wisiała flaga ...