Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.03.2020, 13:35
Chyba Klemenz to najbezpieczniejsza opcja, właśnie ze względu na moce lewe skrzydło Lecha.
W ataku pewnie nasza prawa strona będzie marna ale w obronie powinno być lepiej. Szot popełnia na razie za dużo błędów (vide przypadek Grabowskiego w pierwszym meczu z Lechem) a i wydolność słaba.
Pomysł z Hołownią do rozważenia, ale wtedy osłabiamy obydwa boki obrony.
Odpowiedz cytując