Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.03.2020, 13:12
ja wolałbym już Szote na prawej niż Klemenza..

albo właśnie Kube przesunąć na PO i Mak/Chuca do składu

ktoś wie jak sytuacja w Lechu ? ktoś pauzuje ?
Odpowiedz cytując