Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.03.2020, 12:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To będzie kolejne trudne zadanie przed drużyna Skowronka, tyle że nie na "nerwy" a na umiejętności. Trzeba się spodziewać wielu ataków Lecha, niemniej jeśli pójdziemy na noże z Lechem to już po nas. Tutaj musi być żelazna defensywa i nie zdziwię się jeśli Skowronek pójdzie w grę na trzech środkowych Hebert Janicki Klemenz. Pytanie czy Kuba będzie as tak wracał się do obrony, bo kondycyjnie nie ma szans że skrzydłowymi Lecha.

Typuje 1-0 dla nas po jakiejś ładnej kontrze, bramka Wojtkowski
A kto wtedy na prawym wahadle?
Tu mamy największy problem, brak prawych obrońców w tym meczu, przy już nie tej wydolności Kuby.
Mnie się wydaje, że postawi Klemenza na prawej, a środek Hebert z Janickim.
Myślałem jeszcze o Kuwejlicu, ale nie kojarzę, czy kiedykolwiek grywał na prawej obronie.
Odpowiedz cytując