|
To będzie kolejne trudne zadanie przed drużyna Skowronka, tyle że nie na "nerwy" a na umiejętności. Trzeba się spodziewać wielu ataków Lecha, niemniej jeśli pójdziemy na noże z Lechem to już po nas. Tutaj musi być żelazna defensywa i nie zdziwię się jeśli Skowronek pójdzie w grę na trzech środkowych Hebert Janicki Klemenz. Pytanie czy Kuba będzie as tak wracał się do obrony, bo kondycyjnie nie ma szans że skrzydłowymi Lecha.
Typuje 1-0 dla nas po jakiejś ładnej kontrze, bramka Wojtkowski
|