Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23143
Stary 06.03.2020, 12:26
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Ale oni nie prowadzą negocjacji z tego co twierdzi druga stona.



Nie ma co na to liczyć. Kibice z C się nie wychyla, bo boją się pozostałości po pewnej grupie, która w dalszym ciągu działa, dalej ma wpływy w TS i ma interes, żeby utrzymać to w takim stanie jakim jest.

Jedynym ratunkiem, wywołującym presję jest socios, ale i tu wladze tego stowarzyszenia sprawiają wrażenie, że idiotyczne oczekiwania Wislockiego, ze ktoś weźmie klub bez pełnej decyzyjności i praw marketingowych są godne negocjacji i zrozumienia.
Póki co musimy liczyć tylko na jedno twarde stanowisko Trio. Żadnego wsparcia oprócz może kilku dziennikarzy i niezrzeszonych kibiców nie mają.

Wczorajsza arogancka odpaoiwedz na tt. Pokazuje tylko, że dalej tam się nic nie zmieniło i dalej tam rządzą ludzie, którzy dawno powinni zostać wyrzuceni.
To czemu kibice z C wyzywali Sarapate choć była ona poważna "częścią układu"?
Odpowiedz cytując