|
No cóż... Lech jest w gazie.
Zupełnie inaczej niż ekipy, z którymi tej wiosny graliśmy.
Obawiam się końca naszej serii, ale... chciałbym się miło rozczarować.
Dość dobrze gramy w defensywie.
Jeśli Skowronek będzie miał pomysł na zneutralizowanie ich ataku to wszystko może się zdarzyć.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|