Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23142
Stary 06.03.2020, 11:28
czaro napisał(a):Wyświetl post
Prowadzenie negocjacji bez woli zawarcia umowy też jest niezgodne z prawem : )
Ale oni nie prowadzą negocjacji z tego co twierdzi druga stona.

krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Większą presję muszą wywierać na TS-ie kibice, nawet Ci z sektora C, a może przede wszystkim oni.
Obecna trójka udowadnia, że potrafi prowadzić klub, szanuje kibiców, bez podziałów, pozwala na wiele, race, sektorówki etc. Oni rozumieją czym powinien być klub i z nimi wrócimy na szczyt, ale z nimi..... nie TS-em
Nie ma co na to liczyć. Kibice z C się nie wychyla, bo boją się pozostałości po pewnej grupie, która w dalszym ciągu działa, dalej ma wpływy w TS i ma interes, żeby utrzymać to w takim stanie jakim jest.

Jedynym ratunkiem, wywołującym presję jest socios, ale i tu wladze tego stowarzyszenia sprawiają wrażenie, że idiotyczne oczekiwania Wislockiego, ze ktoś weźmie klub bez pełnej decyzyjności i praw marketingowych są godne negocjacji i zrozumienia.
Póki co musimy liczyć tylko na jedno twarde stanowisko Trio. Żadnego wsparcia oprócz może kilku dziennikarzy i niezrzeszonych kibiców nie mają.

Wczorajsza arogancka odpaoiwedz na tt. Pokazuje tylko, że dalej tam się nic nie zmieniło i dalej tam rządzą ludzie, którzy dawno powinni zostać wyrzuceni.
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 06.03.2020 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując