Temat
:
[XXV kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, 03-03-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Romendacil
Junior Member
Od: 02.2020
Offline
#
134
06.03.2020, 10:02
Od wtorku wieczorem uczucie fantastyczne!!! To zwycięstwo to lewy sierpowy wymierzony w tą KSowską obłąkaną narrację.
Brawo drużyna i sztab trenerski! Brawo kibice za akcję z przejazdu drużyny i powitanie!!!! Tylko Wisła!
Romendacil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romendacil
Znajdź inne posty napisane przez Romendacil