Trudne mecze przed nami, co by nie mówić Lech, Piast, Legia, Raków te cztery drużyny również są w formie, plus jest taki że 3 mecze gramy u siebie.Na koniec wycieczka do Gdyni gdzie też nie gra się łatwo.
O pierwszej ósemce nawet nie ma co myśleć bo inni też będą punktować, trzeba budować przewagę nad strefą spadkową żeby na koniec nie było nerwowo i na tym się skupić, a może w ostatnich kolejkach coś od nas będzie zależeć, Raków i Gdynia dwa ostatnie mecze
