Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23138
Stary 06.03.2020, 01:12
MaLk - to, że rzekoma niegospodarność jest tylko wykrętem i pretekstem widać już od dawna. Jak to nie działa to martwimy się spadkiem i upadłością. Jak to stanie się nieaktualne to wrócimy to „niegospodarności” lub wymyślimy coś jeszcze innego. Byle kolejnych kilka miesięcy minęło. Wg mnie nie ma już złudzeń i sprawa jest prosta. Pasożyt walczy o dostęp do żywiciela - wszelkie chwyty dozwolone.

I zgadzam się z kolegami twierdzącymi, że kupowanie w sklepie TSu to działanie na szkodę Wisły. Całej - nie tylko piłkarskiej. Dlatego, że utwierdza to pasożyta w przekonaniu, że ma wsparcie i że uda się zrealizować strategię przeczekania. Wiem, że to co piszę musi budzić bardzo złe odczucia w pozostałych sekcjach, ale te sekcje albo pasożytują, albo są przykrywką dla pasożytów.

Smutne jest to, że nie bardzo widać szansę na jakąkolwiek zmianę.
Odpowiedz cytując