serek.c2 napisał(a):

|
Kto i kiedy komunikował, że taka propozycja TSowi nie odpowiada? Ja sobie takiego postawienia sprawy nie przypominam - problem w tym, że dopóki nie zostaną w końcu uregulowane prawa do herbu i znaku dyskusja na temat sklepu się nie rozpocznie.
|
Bo według mnie sprawa praw to jedynie wymówka, żeby do tych rozmów nigdy nie doszło. Żeby wszystko cały czas tkwiło w martwym punkcie. I sorry ale zachowanie TSu, nie odpowiadanie na pisma, jakaś nadprodukcja gadżetów piłkarskich w ostatnim czasie, a teraz jeszcze bezszczelna odpowiedź na twitterze, praktycznie w 100% mnie do tego przekonuje.