|
Pisząc o bierności miałem na myśli to że olewacie sporą część członków stowarzyszenia które domaga się choćby ankiety więc nie odwracaj kota ogonem bo nigdzie nie napisałem że nic nie robicie.
Co do wywiadu,rozumiem że stanowisko BJK uległo zmianie i warunki na jakich mogą przejąć spółkę są już inne?
|