wolfy napisał(a):

|
skoro pewne rzeczy wzbudzają moją nieufność to wolę pieniądze przeznaczyć na chore dzieci. Tak jak kiedyś ufałem TS, SKWK, Sarapacie tak teraz jestem o wiele bardziej krytyczny.
|
O, i takie uzasadnienie brzmi akurat w miarę wiarygodnie (pomijając już oczywiście wstawkę o taksówkach i chorych dzieciach).
Cytat:
|
Ma to jakieś znaczenie dla tematu? Nie ma.
|
Całkowita zgoda. Dla ułatwienia jednak zaznaczę, że jak się pisze na forum (pozbawione znaczenia dla tematu) wyjaśnienie "dlaczego nie daję na socios", to naturalnym jest, że należy się liczyć z tym, że ktoś może na tymże forum odnieść się do tego (pozbawionego znaczenia dla tematu) wyjaśnienia.
Abstrahując już od tego po co publicznie pisać takie wyjaśnienie, skoro ma się gdzieś co ludzie sądzą o tym wyjaśnieniu. Ale kto powiedział, że pisanie w ogóle ma mieć w sobie jakąś logikę, prawda?
