Ale ja bardziej z uznaniem to piszę niż z pretensjami

A tak na poważnie to przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i nie dziw się temu że ludzie są podejrzliwi i trudno o 100% zaufanie.Niby uważacie że spółka powinna trafić w ręce BJK ale nie chcecie podsycać konfliktu, rozumiem konfliktu na linii SA-TS .Problem w tym że jest jeszcze konflikt na linii kibice-TS i duża grupa tych pierwszych jest już tak w....iona że coś w końcu musi jebnąć.Wasza bierność w tej sytuacji jest szkodliwa i obrywa też samo stowarzyszenie.Nie mówiąc już o tym że TS- jeśli daj Boże coś tam się zmieni,naprawdę zmieni-będzie długo musiało pracowac na zaufanie
Staracie się też skłonić(
przede wszystkim TS)do spełnienia
przynajmniej części warunków stawianych przez Trio....Tu radzę jeszcze raz przeczytać wywiad z Jażdżyńskim.BJK określili warunki konieczne na jakich mogą przejąć spółkę ,nie do negocjacji i spełnienie części ich nie przekona.
Od razu też napiszę że nie zwracam sie do członków stowarzyszenia bo jak widać część z nich chce stanowczych działań w tej sprawie tylko do was decyzyjnych do zarządu Socios.