Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23118
Stary 05.03.2020, 18:18
Snow napisał(a):Wyświetl post
I teraz zastanowmy sie - dlaczego nie odpowiada to TSowi?
Kto i kiedy komunikował, że taka propozycja TSowi nie odpowiada? Ja sobie takiego postawienia sprawy nie przypominam - problem w tym, że dopóki nie zostaną w końcu uregulowane prawa do herbu i znaku dyskusja na temat sklepu się nie rozpocznie.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Chodzi raczej o poznanie stanowiska i jego przyczyn, ewentualnie ich skomentowanie. Socios pełni teraz szczególną rolę, można powiedzieć, społeczną (w końcu celem działania stowarzyszenia nie jest zaspokojenie potrzeb jego członków, ale wsparcie Wisły). Tym samym Socios jest rzecznikiem prawie całego środowiska. Oczywiście decyzje podejmują w nim członkowie, nikt nie może mieć roszczeń o takie czy inne zachowanie, ale w samych pytaniach i rozmowie nie ma chyba niczego złego.
Cały czas wspieramy zarządzających SA jak tylko potrafimy, nie raz pisaliśmy, że uważamy, iż spółka powinna trafić w ręce Panów BJK. Staramy się jednak nie podsycać konfliktu, a skłonić (przede wszystkim TS) do spełnienia przynajmniej części warunków stawianych przez "Trio". Rozmowy cały czas trwają, ale powoli dochodzimy do ściany (co wyraziłem choćby na tt). Jeśli się od niej odbijemy, stanowisko będzie jasne i czytelne.
Odpowiedz cytując