Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
 
Od: 11.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23116
Stary 05.03.2020, 17:40
Panowie sprowadziliście dyskusje do absurdu. Ciężko to się czyta. :/

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
To jest oczywiste. Tak zawsze działał nasz wielosekcyjny klub... Zawsze piłka była i będzie kołem zamachowym. Dlatego TS powinien jak najszybciej zrozumieć, że porozumienie z władzami SA to szansa dla całej Wisły.
Obawiam się że prywatne interesy pewnych osób będą brały górę, niż dobro całej Wisły
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 05.03.2020 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując