Panowie sprowadziliście dyskusje do absurdu. Ciężko to się czyta. :/
serek.c2 napisał(a):

|
To jest oczywiste. Tak zawsze działał nasz wielosekcyjny klub... Zawsze piłka była i będzie kołem zamachowym. Dlatego TS powinien jak najszybciej zrozumieć, że porozumienie z władzami SA to szansa dla całej Wisły.
|
Obawiam się że prywatne interesy pewnych osób będą brały górę, niż dobro całej Wisły