|
Member
Offline
|
|
Cytat:
|
To jest oczywiste. Tak zawsze działał nasz wielosekcyjny klub... Zawsze piłka była i będzie kołem zamachowym. Dlatego TS powinien jak najszybciej zrozumieć, że porozumienie z władzami SA to szansa dla całej Wisły.
|
Zgadzam się w 100%.
|
|