Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23111
Stary 05.03.2020, 13:59
To jest oczywiste. Tak zawsze działał nasz wielosekcyjny klub... Zawsze piłka była i będzie kołem zamachowym. Dlatego TS powinien jak najszybciej zrozumieć, że porozumienie z władzami SA to szansa dla całej Wisły.
Odpowiedz cytując