|
TS jest tak właśnie odpowiedzialny za spółkę piłkarską jak widzimy - ktoś inny wyciąga ją z bagna. Skoro sprzedają gadżety piłkarskie, to niech kasa za nie idzie do sekcji piłkarskiej. Wisła będzie silna tylko wtedy, gdy sekcja piłkarska będzie silna. Wtedy TS też na tym skorzysta, niezależnie czy będzie właścicielem, czy też nie. Nie ma się co kłócić z rzeczywistością. W tej chwili każda inna sekcja i cały TS są beneficjentami rozpoznawalności marki piłkarskiej Wisły. Jest cała masa klubów bokserskich czy pływackich, które prawie nikogo nie obchodzą i nie zarabiają tak na siebie, jak TS na popularności piłkarskiej Wisły.
|